Rozsvícení stromu 2020

Nejnavštěvovanější akce adventu proběhne podle úplně netradičního scénáře. Netradičně letos samotné rozsvícení vánočního stromu proběhne online. Vzhledem k očekávaným opatřením připravujeme rozsvícení s ponocným tak, jak to kdysi dávno bývávalo.

 

Sledujte nás na našem Facebooku, kde budeme vysílat online. Následně video umístíme i na youtube a na webu zveřejníme odkaz.

Kvůli epidemiologickým opatřením se tak nesejdeme mezi úřadem a kostelem u našeho betléma a svařák a cukroví bude tentokrát potřeba vyřešit z domácích zásob. Chtěli bychom ale využít obecní rozhlas a zpestřit si večer básničkami a koledami. A to můžeme udělat společně! Zapojte se i vy a pošlete nám zvukovou nahrávku vašeho dítěte (klidně společně s dospělým). Může jít o krátkou básničku nebo písničku (téma advent, stromeček, Mikuláš, Vánoce, ...). My to do neděle sestříháme a v neděli pustíme v rozhlase. K nahrávce můžete použít telefon nebo počítač (buďte blíž mikrofonu). Nahrávky posílejte prosím do čtvrtka 26.11., ať máme čas to zpracovat. Využijte třeba e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zprávu přes messenger. Budeme se těšit!