Magazín 5/2021 a CereKvák

V květnovém vydání magazínu se dozvíte něco o pietní připomínce Dne vítězství, sběru odpadu, činnnosti v obecních lesích, našem úspěchu v krajské soutěži, připravované rekonstrukci bývalé hospody č.p. 110 či premiéře Noci kostelů v Dolní Cerekvi. Ke shléhnutí je na našem youtube kanále: https://youtu.be/-E-WIXt4GtM

Květnové číslo cerekvického zpravodaje CereKvák v jeho elektronické verzi - ke stažení zde (dokument)

Úprava silnice Dolní Cerekev – Kostelec

Pár informací o probíhající úprava silnice do Dolní Cerekve, kterou pro Krajskou správu a údržbu silnic Vysočiny provádí tuto stavbu firma Strabag. 

Oficiálně jde o je stavební úpravu silnice II. třídy v délce cca 1,131 km s názvem stavby „II/639 Nový Svět – Kostelec OK II/406“. 

Cílem je zvýšení bezpečnosti dopravy protismykovou úpravou povrchu. Dále bude pročištěn příkop, provedeny lokální sanace vozovky a násypů a doplněno dopravní značení. 

Číst dál: Úprava silnice Dolní Cerekev – Kostelec

Únorový CereKvák

Poslední číslo cerekvického zpravodaje v jeho elektronické verzi - - stáhnout dokument

Pozvánka na zastupitelstvo 3/2021

Pozvánka na zasedání Zastupitelstva městyse D. Cerekve - 7.4.2021 - 18:30 hodin - ve školní jídelně ZŠ Dolní Cerekev - stáhnout dokument

Dolnocerekvický magazín - únor 2021

Na Cerekvickém Youtube kanále můžete najít únorový videomagazín, tentokrát shrnující v sedmi minutách něco o dopravní nehodě s autem na střeše, masopustním průvodu herců přenášeném online, zásazích našich hasičů, předláždění dalšího úseku chodníků na městečku a nové technice pro zajištění chodu městyse.

K vidění je zde: https://youtu.be/Xb3gLe6bF0M