Vítáme Vás na oficiální webové prezentaci Městyse Dolní Cerekev!

Dolní Cerekev je menší městečko ležící na Vysočině, jihozápadně od Jihlavy. Žije zde přes 1300 obyvatel se zhruba 500 domácnostmi. Městečko se rozděluje na dvě základní části: Dolní Cerekev (leží v Čechách) a Spělov, který se dále dělí na Spělov a Nový Svět (na Moravě).

Hlášení místního rozhlasu

Zmeškali jste někdy hlášení rozhlasu? Nechejte si zasílat aktuality, oznámení nebo výstrahy aplikací pro chytré telefony, emaily, přes Facebook nebo SMS zprávami. Je to snadné a je to zcela zdarma. Možností máme několik:

- stáhněte si aplikaci hlášení rozhlasu.cz a zaregistrujte se, následně odebírejte hlášení z městyse Dolní Cerekev,

- navštivte www.dolnicerekev.hlasenirozhlasu.cz a odebírejte hlášení,

- sledujte náš Facebook (www.facebook.com/dolnicerekev) nebo web,

- napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se přihlaste osobně na úřadě městyse. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

 

 Hlášení rozhlasu

 

Hlášení MR - 4.7.2014

Oznámení - prosba o pomoc. Ředitelství ZŠ a MŠ Dolní Cerekev se obrací na rodiče dětí i ostatní občany s prosbou o pomoc při úklidu půdy v budově školy. Brigáda se uskuteční v sobotu 5.7.2014 od 8:00 hod. Za pomoc a pochopení děkuje Mgr. Petr Šilhart, ředitel.

MUDr. Šnobrová - oznámení

Zdravotní středisko MUDr. Šnobrová oznamuje, že  z důvodu nemoci nebude v Dolní Cerekvi ordinovat od 19.5. - 23.5.2014 - zastupuje MUDr. Žitná v Jihlavě.

Hlášení MR - 23.4.

MUDr. Jan Havelka oznamuje, že ve čtvrtek 24.4. a v pátek 25.4. v Dolní Cerekvi neordinuje. Zastupuje MUDr. Němcová ve svých ordinacích: čtvrtek: 7,30 - 11 hod.  - Větrný Jeníkov, 11,30 - 14 hod. Dušejov, pátek: 7,30 - 8,30 hod. Jihlava, Dům zdraví, 9 - 12  hod. Dušejov.

Městys Dolní Cerekev zve občany na 2. zasedání ZM - úterý 29.4. od 19 hod. v sále Hostince U Mayerů.

SDH Dolní Cerekev  - 30.4. stavění máje od 17 hod. a pálení čarodějnic od 20 hod. - louka za kulturním domem, občerstvení a posezení ve stanu zajištěno.

 

Hlášení MR - 14.4.

Zápis do mateřské školy - oznámení pro rodiče: dne 29. dubna od 14 do 17 hod. proběhne zápis v budově mateřské školy: k zápisu se rodiče dostaví s vyplněnou žádostí o přijetí, s rodným číslem dítěte a občanským průkazem. Formuláře jsou k vyzvednutí v MŠ nebo ke stažení na webových stránkách Základní školy a mateřské školy Dolní Cerekev.

Klub seniorů Dolní Cerekev zve na jarní výstavu s názvem "Velikonoční inspirace" v sobotu 19. dubna 2014 od 9 do 17 hod. Výstava se koná v Hostinci U Mayerů. Součástí výstavy budou výrobky dětí ZŠ Dolní Cerekev. Drobné výrobky si můžete zakoupit.

Hlášení MR 11.4.

MUDr. Jan Havelka oznamuje, že v pátek 11.4.2014 v Dolní Cerekvi neordinuje.